لتس بی ، برندی موفق در صنعت قهوه جهان

در مقدمه باید گفت این نوشتار در راستای معرفی یک محصول ایده آل و خوب است و با بیان ویژگی یک محصول خوب سعی در بالا بردن سطح آگاهی مردم کشور را دارد.

یک قهوه خوب چه ویژگی ای دارد

یک قهوه خوب باید در حین مصرف و بعد از اتمام مصرف طعم خوبی در دهان داشته باشد

حفظ طعم حتی بعد از مصرف ویژگی ای است که در هر محصولی نیست

کافی است قهوه لوته لتس بی را یک بار امتحان کنید

لوته يكي از 10 شركت رده بالاي آسيايي است . لوته با دارابودن صنايع كليدي ، يكي از بزرگترين شركتهاي چند منظوره روبه رشد كشور كره جنوبي است .در سال 1967 لوته به طور رسمي پابه عرصه تجارت مواد غذايي گذاشت . ” لوته چيلسانگ باوراج” (صنعت مواد غذایی لوته ) با هدف گسترش فعاليت خود ، در راستاي حضور در بازارهاي بين المللي ، از سال 1976 توليد و فروش مشاركتي با شركتهاي پپسي ، دلمونته و گاترويد آمريكا را آغاز كرد. تا آنجا كه اين صنعت در سال 2009 ، 42% از سهام بازارهاي داخلي را به طور كامل به خود اختصاص داد . شايان ذكر است بزرگترين  و مدرنترين كارخانه آسيا ( OPO plant) در زمره 7 كارخانه زنجيره اي  لوته چيلسانگ باوراج قرار دارد .هم اكنون محصولات با کیفیت لوته به بيش از 70 كشور جهان من جمله ژاپن ، چين ، روسيه ، آمريكا ، آسياي جنوب شرقي ، خاورميانه و آفريقا صادر مي شود .

شركت پارس نوش كيش مفتخر است به عنوان نماينده رسمي و انحصاري كليه محصولات با نام تجاري LOTTE در كشور عزيزمان ايران ، كيفيت برتر محصولات مواد غذایی و علی الخصوص قهوه فاقد هرگونه مواد نگه دارنده را به هم ميهنان گرامي تقديم نمايد .